26.–27. srpna, Paprsek


Mistrovství světa v rogainingu 2022

Vítejte na webu Mistrovství světa v rogainingu 2022. Dovoluji si Vás pozvat na 17. rogainingový šampionát, třetí pořádaný v České republice. Akce proběhne v malebné krajině horského hřebenu Králického Sněžníku a Rychlebských hor podél Česko-polské hranice.

COVID epidemie představuje ohromnou výzvu jak pro organizátory, tak pro účastníky závodu, nicméně doufám, že podmínky na konci léta 2022 umožní nám všem užít si závod bezpečně.

S ohledem na očekávanou eskalaci COVID pandemie během nadcházející zimy budeme přijímat přihlášky za základní startovné až do 31. května 2022.

Přeji Vám vše nejlepší, a nashle na Paprsku!

Jan Tojnar, ředitel závodů WRC 2022

NOVINKY

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

25. 5. 2022

Jste připraveni na letošní rogainingový šampionát? A co vaše závodní výbava? Máte-li pocit, že své čelovce nebo kompasu už nedůvěřujete jako dřív, navštivte naši stránku se sportovním vybavením.

ZVEŘEJNĚN BULLETIN Č. 2

12. 5. 2022

Zveřejnili jsme dlouho očekávaný Bulletin č. 2

Zažij WRC 2022


Právě divoká a nedotknutá příroda v okolí Kralického Sněžníku, nás inspirovala k myšlence znovu po 10 let uspořádat Mistrovství světa v Rogainingu v České republice. Rychlebské hory nejsou tak turisticky populární jako jiné geomorfologické celky, ale nabízí nádhernou, nespoutanou přírodu. Na rozloze více než 200km2 najdete jen pár liduprázdných obcí, opuštěných bunkrů a několik horských chat. Přihlaste se i Vy na MS v rogainingu, otestuje svou zdatnost na Česko-Polské hranici.

ZÁVODNÍ PROSTOR

Malá ukázka závodního prostoru. Více fotek a informací najdete v rubrice terén.